LOT 578:
€500 - €800
Buyer's Premium: 28%
KEITH HARING (1958 - 1990) - (After) - "Andy Mouse" - Grote Print - Gesigneerd en gedateerd 1986 in de plaat - 90 x 90 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique