מכירה פומבית 106
Finarte
17.11.21
Via Paolo Sarpi, 6 - Milan, איטליה

פריט 234:

Tavolino con vassoio, Cina secolo XIX

נמכר ב: €300
280
€280 - €560
עמלת בית המכירות: 28% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 17.11.21 בבית המכירות Finarte

cm 45 x 86,5 x 55,5

In lacca nera e decorazioni in oro raffiguranti uccelli su ramo fiorito

difetti e mancanze