פריט 362:
Dos cajas en forma de cesta de metal dorado, S.XIX - XX 4 x 11,5 x 17 cm 6 x 7 x 10 cm 125 - 150 € |
125
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21%
Dos cajas en forma de cesta de metal dorado, S.XIX - XX 4 x 11,5 x 17 cm 6 x 7 x 10 cm 125 - 150 €