LOTE 176:
Construction workers
Vendido por: €650
€650 - €750
Comisión de la casa de subasta: 30%
IVA: 20%
Construction workers
gouache on paper 39.5 x 30.5 cm executed in 1967
Provenance: Private collection, Switzerland