2nd SESSION: Ancient Painting - Contemporary Art - Decorative Arts
Isbilya Subastas
14.6.23
Calle de Virgen de la antigua, nº5 local 41011, Sevilla (Spain), ספרד

פריט 677:

ESCUELA ESPAÑOLA, Fns. S. XVII
Nuestra Señora de la Soledad

נמכר ב: €280
180
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 14.6.23 בבית המכירות Isbilya Subastas

Nuestra Señora de la Soledad

Óleo sobre lienzo