LOT 6:
Petrus "Piet" Landkroon (1907 - 1997) Oorlogsleed (De verklaring van de rechten van de mens)
€500 - €800
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '69. A 135 x 150 / 150 x 165 cm