LOT 11:
Engelse school (midden 19e eeuw) Het wijzen van de weg
160
€200 - €300
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Aquarel/sepia, l.o. onduidelijk gesigneerd, met watermerk van J. Whatman, met jaartal 1850 (?) - spots. B 25 x 35.5 cm / 46 x 57 cm