LOT 25:
Wilhelm Ferdinand Abraham Isaac 'Willem' Vaarzon Morel (1868 - 1955) Een zonnige dag op de paardenmarkt te Veere
9,000
€9,000 - €12,000
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, door de overgrootvader van de eigenaresse direct van de kunstenaar gekocht. B+ 70 x 150 / 92 x 172 cm