LOT 26:
Pieter Jacobus van Boxel (1912 - 2001) Stilleven met azalea en glas water op tafel
160
€200 - €400
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd. A/B 60 x 70 / 76 x 87 cm