LOT 28:
Jan Jacobus Matthijs Damschreuder (1825 - 1905) "Breidstertje"
580
€600 - €900
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd A- 38 x 46 / 66 x 75 cm