LOT 33:
Jurjen de Haan (1936 - 2018) "Kreeftskeerkring"
€500 - €800
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op doek, verso gesigneerd en gedateerd Weitenberg 2003. A 49.5 x 199.5 / 54 x 203.5 cm