LOT 34:
Cees Bolding (1897 - 1979) Bijbelse scène met het overhandigen van brood
320
€400 - €600
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op doek, r.b. en verso gesigneerd en gedateerd 1918 - bedoekt. B 95 x 91 cm / 111 x 107 cm