LOT 39:
toegeschreven aan James Stark (1794 - 1859) Vee in weidelandschap
160
€200 - €400
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op paneel, m.o. gesigneerd A- 16.3 x 22 cm