LOT 41:
Duitse school (midden 20e eeuw) Hollands ijsvermaak
240
€300 - €500
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op doek, r.o. J. Relgeuk gesigneerd (mogelijk anagram van Kuegler). A- 46 x 56 cm / 70 x 80 cm