LOT 44:
Hollandse school (vroege 18e eeuw) Man betaalt vrouw voor een drankje?
€400 - €600
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op paneel, r.b. I.C. gemonogrammeerd en gedateerd 1715 A- 24 x 22.5 / 29 x 28 cm