LOT 47:
Spaanse school (17e eeuw) Tobias en de engel
350
€400 - €600
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Olieverf op bedoekt doek, niet gesigneerd. B 102 x 76 / 112 x 85 cm