פריט 165:
Quadro grande, pintura a óleo sobre tela, Nossa Senhora do Leite. Necessita pequeno restauro. Séc. XVIII/XIX. Alt. ...
עוד...
|
|
|
מחיר פתיחה:
€
800
הערכה :
€ 800 - 2500
עמלת בית המכירות: 16%
מע"מ: 23%
על העמלה בלבד
משתמשים ממדינות אחרות עשויים לקבל פטור ממע"מ בהתאם לחוקי המס המתאימים
|