מכירה פומבית 64 חלק ח'
28.10.20
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 964:
olio su carta raff.volto di giovane donna sec.XIX
הערכה:
€150 - €200
עמלת בית המכירות: 20%
לפרטים נוספים
cm. 16×17