מכירה פומבית 64 חלק ח'
28.10.20
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 971:
acquerello raff.paesaggio con trompe l’oeil sec.XIX
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 20%
לפרטים נוספים
cm. 36×24