מכירה פומבית 64 חלק ח'
28.10.20
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 977:
olio su tela raff.frate sec.XVII
נמכר ב: €110
הערכה:
€100 - €150
עמלת בית המכירות: 20%
לפרטים נוספים
cm. 46×57