מכירה פומבית 64 חלק ח'
28.10.20
איטליה
Corso Cavallotti, 76 – 18038 Sanremo
הדגמת מכירה
פריט 980:
Caltagirone albarello in maiolica dipinta sec.XIX
הערכה:
€50 - €100
עמלת בית המכירות: 20%
לפרטים נוספים
cm.x h. 25