Auction 12 Part 2
Sep 29, 2020
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova, Italy

LOT 391:

Gruppo in saponaria intagliata con scimmie ed animali, Cina sec.XIX
cm.18xh.17

Sold for: €10
1
Auction house commission: 24% More details

cm.18xh.17