מכירה פומבית 75
Itineris Auction House
8.7.21
via Vivaio, 24 - 20122 Milano, איטליה

GIOVEDI' 8 LUGLIO 2021, ORE 16:30

פריט 194:

ANTIFONARIO
XVIII secolo circa

€200 - €300
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 8.7.21 בבית המכירות Itineris Auction House

ANTIFONARIO
XVIII secolo circa
Formato cm 47x33

Capilettera ad inchiostro rosso. Legatura in pergamena.