ЛОТ 26:
Aharon Messeg
Продан за: $90
$
$100 - 150
Комиссия аукционного дома: 18%
НДС: 17%
Landscape, Aquarelle on paper,10x12c m, Signed. Provenance: Gaby and Ami Brown Collection.