מכירה פומבית 1 חלק א'
Galleria Sarno
11.12.19
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

I tornata

פריט 9:

9 NATURA MORTA. Dipinto ad olio

€300 - €400
עמלת בית המכירות: למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 11.12.19 בבית המכירות Galleria Sarno

NATURA MORTA. Dipinto ad olio su tavola in cornice dorata. Cm 37x30.
STILL LIFE. Oil painting on wood in a golden frame. Cm 37x30.