מכירה פומבית February 2023
Trionfante Antiques
23.2.23
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה
המכירה הסתיימה

פריט 19:

VASO IN PORCELLANA A FONDO CELESTE

לקטלוג
  לפריט הקודם
לפריט הבא 

מחיר פתיחה:
50
הערכה :
€300 - €400
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.2.23 בבית המכירות Trionfante Antiques
תגיות:

VASO IN PORCELLANA A FONDO CELESTE
riccamente decorato da motivi orientali dentro riserva scena di vita con personaggi Cina XX secolo h cm 47 x 23
Condition: Graffi , usure del tempo, per altre info richiedere condition report

לקטלוג
  לפריט הקודם
לפריט הבא