מכירה פומבית February 2023
Trionfante Antiques
23.2.23
Via Altofonte, 82 - 90129 Palermo, איטליה
המכירה הסתיימה

פריט 28:

COPPIA COMODINI STILE LUIGI XV

לקטלוג
  לפריט הקודם
לפריט הבא 

מחיר פתיחה:
260
הערכה :
€500 - €600
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.2.23 בבית המכירות Trionfante Antiques
תגיות:

COPPIA COMODINI STILE LUIGI XV
in legno di noce e tarsie piano in marmo rosso di Verona Sicilia primi XX secolo h cm 86 x 62 x 36
Condition: Graffi , usure del tempo, per altre info richiedere condition report

לקטלוג
  לפריט הקודם
לפריט הבא